Napisz do Nas: biuro@ma-wo.pl lub zadzwoń: +48 696 704 825

O FIRMIE

Specjaliści od klimatyzacji, wentylacji i instalacji sanitarnych - Kraków i okolice

Realizujemy kompleksowe usług HVAC: od projektowania, poprzez dostawę, montaż, aż do serwisowania i wsparcia posprzedażowego.

Specjalizujemy się w obszarach takich jak: instalacje sanitarne, instalacje gazowe, montaż klimatyzacji lub wentylacji oraz montaż systemów grzewczych.

Wykonujemy profesjonalne instalacje wewnętrzne i zewnętrzne, które skutecznie dostarczają ciepło, wodę i energię lub wentylują pomieszczenia. Dbamy o nasze najbliższe otoczenie i staramy się, aby powietrze w Małopolsce było jak najmniej zanieczyszczone.

Wyróżniamy się innowacyjnym podejściem do usług systemów HVAC. Oferujemy tradycyjne rozwiązania w nowszej, ekologicznej formie, takie jak: kanalizacje wewnętrzne i zewnętrzne, pompy ciepła, domowe i przemysłowe kotłownie, a także instalacje gazowe i grzewcze (zewnętrzne lub wewnętrzne).

Służymy swoją wiedzą, sposobami i najlepszymi metodami na oszczędzanie dla klientów prywatnych, a także dla biznesów (zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw). Nasze kompleksowe usługi realizujemy w całości: projektujemy instalację, dostarczamy elementy, montujemy je, a w późniejszym czasie służymy radą czy też przeglądem, m. in. w ramach gwarancji.

Mieszkasz w województwie małopolskim i chcesz skorzystać z naszych usług na terenie miast takich jak: Kraków, Wieliczka, Myślenice, Wadowice, Stary Sącz lub innych okolicznych?

Zadzwoń do nas! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i oferujemy projekt szyty na miarę potrzeb.

 

Zamów projekt, montaż lub serwis HVAC dla Twojego domu oraz firmy.

Wybierz projekt, serwis oraz montaż systemu klimatyzacji oraz wentylacji. Zasięgnij specjalistycznej wiedzy od projektantów oraz monterów MA&WO i ciesz się sprawną, zdrową i ekologiczną instalacją, która będzie Wam służyła na lata. Jesteśmy na rynku od 2010 roku, za nam setki instalacji oraz serwisów oraz szerokie grono zadowolonych oraz powracających klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl